• Vážení rodičia,

Dovoľte, aby sme Vás zoznámili s novinkou, ktorú pre Vás chystáme v školskej jedálni. V súčasnosti sme zriadili pre stravníkov možnosť odhlasovať stravu prostredníctvom internetu.

Povinnosťou každého používateľa je zmeniť si heslo na stránke www.strava.cz  , ak sa zobrazí výzva na zmenu slabého heslo. Ďalšie zmeny vykonáte po kliknutí na voľbu NASTAVENIE.

Stravníci prihlásení v školskej jedálni pokračujú bodom 2.

Ak nie ste prihlásení na stravovanie v školskej jedálni a prajete si používať objednávanie stravy pomocou internetu postupujte podľa nasledujúcich pokynov:

Registrácia služby

1.         Navštívte kanceláriu vedúcej školskej jedálne. Tu dostanete prihlášku s číslom zariadenia na odhlasovanie stravy na internete. Zároveň si zvolíte Vaše jedinečné prístupové meno (používateľa) a heslo. Pripravte si ich predu.

Používateľ     - môže obsahovať čísla a písmena bez diakritiky , napríklad „mrkvicka.janko

Heslo             - môže obsahovať čísla a písmena bez diakritiky

východzie heslo variabilný symbol stravníka ,  napríklad „1234“

Po zadaní e-mailovej adresy, si môžete zvoliť aké budete dostávať správy do e-mailu:

O -       potvrdenie objednávky

N -       nedostatočná výška konta

K -       kontrola neodobranej stravy

M -      mesačný prehľad

P -       potvrdenie o prijatí platby

Ak si nezvolíte ihneď , môžete tak urobiť dodatočne na stránke www.strava.cz kliknutím na NASTAVENIE.

Objednávanie stravy používateľom

2.         Od nasledujúceho dňa po registrácii sa dá objednávať strava pomocou internetu na adrese: www.strava.cz  . Jazyk si vyberiete kliknutím na skratku jazyka vpravo hore CZ SK EN. Pri prvom prihlásení zadajte zariadenie  9646 alebo použite tlačítko Vyhľadať jedáleň.

3.         Vyplňte a potvrďte položky Používateľ a Heslo, ktoré ste si získali od vedúcej stravovania. Ak ste nový stravník tak ste si údaje zvolili pri registrácii služby (viď bod 1). Stlačte tlačítko Prihlásiť. Ste prihlásený do systému a môžete odhlasovať /prihlasovať stravu.

4.         Pre odhlasovanie / prihlasovanie stravy vyberte menu Objednávky. Vykonajte požadované zmeny svojich odhlášok kliknutím na príslušný deň/druh jedla (fajočka). Zmeny nezabudnite uložiť potvrdením tlačítka Odoslať. Zobrazí sa „Objednávky boli úspešne uložené

5.         Zo systému sa odhlásite kliknutím na ODHLÁSIŤ SA.

Ďalšie pokyny, podrobnosti a návody nájdete na www.strava.cz.

Aplikáciu STRAVA.CZ“ do mobilu si môžete stiahnuť cez  „Obchod  Play“ pre mobily GOOGLE Android. Z „Apple store“ si stiahnete aplikácie pre telefóny IPhone.

Školská jedáleň

Náplňou školskej jedálne je pripravovať kvalitnú, racionálnu a biologicky plnohodnotnú stravu pre žiakov a zamestnancov.

Jedlá sa pripravujú podľa MSN platných od 1.1.2011.

Obedy sú podávané v čase od 12,00 do 13,30 hod. v jedálni ZŠ.

Platba za obedy od 1.9.2019:         1.-4. roč.          1,21 €

5.-9. roč.          1,30

dospelí             2,86 €

Odhlásiť obed je možné deň vopred, v prípade ochorenia žiaka najneskôr do 7,30 ráno na telefónnom čísle: 041/5001984.

Treba uviesť meno a priezvisko žiaka, triedu, dátum odhlásenia.