• DiGiŠkola

• Link pre žiakov SELFIE dotazník:

Naša škola sa zapojila do národného projektu „Elektronizácia vzdelávacieho systému regionálneho školstva”.

Koordinátor projektu: Mgr. Igor Homola

Hlavným cieľom projektu je vybudovanie a vytvorenie funkčného elektronického vzdelávacieho systému a uvedenie elektronických služieb do prevádzky.Ide najmä o implementáciu informačného systému s elektronickými službami vybranými v rámci predmetného projektu, zriadenie a vybavenie digitálnych tried, prispôsobenie digitálneho obsahu a v neposlednom rade aj o vyškolenie vybraných pracovníkov pre zabezpečenie ďalšieho vzdelávania pedagogických pracovníkov. Cieľ projektu bude dosiahnutý naplnením špecifických cieľov projektu, ktoré zabezpečí realizácia jednotlivých aktivít projektu.

Špecifickými cieľmi projektu sú:

1.     modernizácia vzdelávacieho procesu s cieľom skvalitniť pripravenosť žiakov končiacich predprimárne, primárne a sekundárne vzdelávanie,

2.     implementácia vybraných elektronických služieb pokrývajúcich životné situácie občana súvisiace s prístupom k vzdelaniu a možnosti elektronizácie s nimi súvisiacich procesov MŠVVŠ SR,

3.     prepojenie školského vzdelávania a domácej prípravy žiaka za účasti rodičov a vytvorenie systému eGOV služieb a digitálneho vzdelávacieho obsahu,

4.     vytvorenie elektronickej podpory pre procesy vzdelávacieho systému regionálneho školstva, moderného vyučovania a digitálnej triedy.

Základná škola získala v roku 2014 vybavenie digitálnou technikou (interaktívna tabuľa a tabletová učebňa). Ako súčasť projektu sa zaviazala vytvoriť didaktický materiál s využitím tabletov.

Školský rok 2014/2015

PROJEKT - Máme radi Slovensko

Mgr. J. Balvonová, Mgr. I. Homola, Mgr. O. Kardošová, Mgr. K. Podhorská, Mgr. J. Šeligová - Od minulosti k dnešku

Video si môžete pozrieť na adrese: https://digiskola-projekty.iedu.sk/index.php/s/N1IxvanwWYhfjx7