Aj tento školský rok sa na našej škole konala geografická olympiáda. Zúčastnilo sa 24 žiakov. Medzi úspešných riešiteľov, ktorí postúpili do okresného kola sa prebojovali títo žiaci:
Nikola Faturová, Michaela Matušíková, Simona Marková – 5. ročník
Anna Janíčková, Matúš Zvolenský – 6.ročník
Matej Moravčík – 7. ročník
Adela Vajdová – 8.ročník
Martin Beliančín, Adam Mikšík – 9.ročník
Všetci zúčastnení žiaci sa stali úspešnými riešiteľmi okresného kola. Gratulujeme a držíme palce pri riešení ďalších geografických hlavolamov.
